ЗІГРІЙ ДУШУ СОЛДАТУ. 8 реабілітація бійців АТО

ЗІГРІЙ ДУШУ СОЛДАТУ. 8 реабілітація бійців АТО
ЗІГРІЙ ДУШУ СОЛДАТУ. 8 реабілітація бійців АТО
  • 24 березня 2015
  • 0
  • 702
  • 0

8-ма медико-психологічна реабілітація. 15 бійців АТО проходять фізичну, психологічну та емоційну реабілітацію, в рамках якої і арт-терапія, на базі «Пролісок».

Координатор проекту «Зігрій душу солдату» Ковельський центр допомоги 51 ОМБР.

 

8-ма медико-психологічна реабілітація. 15 бійців АТО проходять фізичну, психологічну та емоційну реабілітацію, в рамках якої і арт-терапія, на базі "Пролісок". Координатор проекту "Зігрій душу солдату" Ковельський центр допомоги 51 ОМБР куратор Анна Лисакова арт-терапія Tetyana Myalkovska, психологи Antonij Melnik,Olena Tarasiuk, психотерапевт Олена Звєрєва.


Арт-терапія - це засіб вільного самовираження і самопізнання. Художня творчість допомагає зрозуміти й оцінити свої почуття, спогади, образи майбутнього, знайти час для відновлення життєвих сил і спосіб спілкування із собою. Спираючись на символіку і власний творчий потенціал, людина здатна досягти самозцілення. Символічні образи являють собою способи вирішення внутрішньопсихічних конфліктів. Медико-психологічна реабілітація бійців АТО включає в себе заняття з арт-терапії. Ціль - вивільнити психіку від негативних спогадів, страхів і тривожних думок. Не дозволтити негативним емоціям опанувати підсвідомість і виробити комплекси. Малювання, як процес, та робота з образами мистецтва дозволяє візуалізувати підсвідомі блоки та замінити їх на позитивні асоціації.

 

Тетяна Мялковська - художник, член Національної спілки художників України, засновник та керівник арт-студії "Пятерня", педагог, психолог-реабілітолог та арт-терапевт впродовж останнього року працює з бійцями АТО на медико-психологічній реабілітації. Цілком задовільний результат демонструє на по-реабілітаційній виставці, котра проходила в галереї мистецтв м. Луцька та проходитиме в Польщі протягом наступних місяців (14.04.2015 Євро-колледж м. Варшава, посольство України в Польщі, м.Гданськ).

 

Виставка є свідченням позитивних результатів реабілітаційної роботи . Ціль виставки творчих робіт солдатів - привернення уваги до проблеми ПТРС бійців АТО, популяризація даного виду медико-психологічної реабілітації та знаходження коштів на подальшу реалізацію даного проекту.


Куратор Анна Лисакова.
Арт-терапія Tetyana Myalkovska.
Психологи Antonij MelnikOlena Tarasiuk.
Психотерапевт Олена Звєрєва.