Як і що ми навчаємо?

Історія та діяльність

Арт-студія «Пятерня» веде свою освітницьку та творчу діяльність впродовж 10 років.

Організатором та натхненником цієї благородної справи є член Національної спілки художників України Тетяна Мялковська.

За час свого існування студія залучила до світу прекрасного понад 300 дітей.

Понад 70 із них вийшли переможцями обласних, Всеукраїнських та Міжнародних дитячих конкурсів.

Понад 30 дітей стали студентами спеціалізованих вишів в Україні та закордоном.

Проведено понад 20 міжнародних пленерів, майстер-класів, таборів в Болгарії, Польщі, Угорщині, Білорусії та Україні.

Зініційовано творчий конкурс «Коляд-Щедрик-Посівай».

 

«Пятерня» — учасник щорічного благодійного аукціону на підтримку дітей «Я мрію», організатор більш ніж 15 художніх дитячих виставок та проектів у Луцьку, Львові, Києві, фундатор дитячих стипендій на навчання.

Учні студії розписали понад 250 квадратних метрів фасадів міста, намальовали картини та дошки, котрі благодійно були передані в школи, дитячі садочки, відпочинкові комплекси, пологовий будинок та інші заклади обласного центру.

Випущено 8 поліграфічних видань: каталоги, книги, проілюстровані дітьми, буклети, календарі, листівки тощо.

 

Арт-студія «Пятерня» — куратор дитячої художньої студії в Хелмі (Польща), де навчання проводиться за власною програмою, є партнером парафіяльної художньої студії в монастирі Св. Василія Великого, співорганізатором Міжнародного культурного фонду «На стику» (Польща).

При студії діють підготовчі курси для абітурієнтів, під керівництвом професійних художників студенти виконують вечірній малюнок, працюють хобі-класи для дорослих.

До діяльності в студії залучені студенти художніх училищ та інститутів, провідні художники області та України.


Навчання і заняття

У нашій студії ми проводимо безліч різних уроків та майстер-класів, хенд-мейд для дорослих і підлітків. Заняття з живопису маслом розраховані як для початківців так і для тих хто вже має досвід і хоче розвивати свої навички. Проходять вони у форматі індивідуального уроку в групі. Головна перевага в тому, що викладач встигає приділяти увагу кожному з учнів, при цьому ви можете бачити що роблять інші і теж вчитися.


Заняття проходять у легкій і творчій атмосфері. У нашій програмі багато різних тем і технік. Ви можете залишити нам повідомлення, щоб бути в курсі того що у нас відбувається і не пропустити цікаві вам заняття.